co nowego w Krakowie?

Pośród wielu miast w kraju, Kraków wyróżnia się nie tylko w obszarze kultury i akademickim, ale również na wielu innych obszarach. Staje się miastem otwartym do mieszkania. Zmiany, które dokonały się w mieście w ostatnich okresach dają poczucie, że Kraków naprawdę idzie w górę.
Dobre transformacje w mieście.
Co pozytywnego wypracowano w trakcie niedawnego czasu? Wielość udogodnień i nowości inwestycyjnych jest ogromna. Bardzo wsparły rząd w tej materii finane Unii Europejskiej, z których miasto chętnie korzysta. Dynamiczne akcje w temacie uzyskiwania dotacji sprawiły, że gmina rozwinęła się o następne drogi, ekologiczne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, i nowe miejsca użyteczności publicznej.
Niemałe inwestycje są niewidoczne dla zwykłego mieszkańca. Nie znaczy to natomiast, że nie zostały poczynione. Zwykle ignorujemy historie, które nie są ściśle z naszymi potrzebami połączone. Typowemu obywatelowi miasta zdaje się, że w regionie za mało się dzieje. Natomiast Kraków rozwija się z każdym dniem. Zmiany w zakresie zarządzania śmieciami, budowie i modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa filtrów przeciw hałasowi to jedynie część zmian, które pomagają krakusom pełniej oraz bardziej komfortowo funkcjonować. Kraków rozwija się również pod kątem opcji rozrywkowych. Potencjał miasta idzie w górę za pomocą takich obiektów jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. Te miejsca zachęcają turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane dzięki radnym projekty nie dotyczą tylko samego centrum Krakowa, ale również są połączone z pełnym województwem małopolskim. Z tej przyczyny lepiej nie utyskiwać lecz zauważyć zmiany w jakie obrodził Kraków.
Kolejne miesiące – o ile będzie możliwość zachowania tempa zmian – umożliwią Krakowowi stać się wspaniałą metropolia.
rozwój Krakowa